Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

majitel realitní kanceláře

Jihomoravský kraj

Volat

Máte pocit, že vaše současné bydlení vám už nevyhovuje a toužíte po změně? Přemýšlíte o prodeji nemovitosti, ale nevíte, kde začít a jak zjistit její skutečnou hodnotu? Nechte tyto starosti na mně - realitnímu makléři Filipu Mlčochovi!

Jako manžel, otec a sportovec vím, co to znamená mít péči o něco důležitého, co znamená zodpovědnost spojená s dlouhodobým projektem a trpělivost při překonávání překážek. Stejně jako ve sportu si uvědomuji, že klíčem k úspěchu je neustálý trénink a vzdělávání. Moje filozofie je jednoduchá: „Každého cíle mohu dosáhnout tvrdou prací a pílí.“ Jsem silný vyjednavač a stratég s vítězným duchem. Uvědomuji si, že prodej či koupi nemovitosti je životní událostí a chci vám pomoci dosáhnout toho nejlepšího možného výsledku. A právě díky tomuto všemu a silnému etickému kodexu je má práce ve světě nemovitostí vysoce profesionální.

Nabízím kompletní servis od ocenění vaší nemovitosti přes jednání se zájemci a úřady až po vyřešení veškerých právních záležitostí. Spolupracuji pouze s profesionály a renomovanou advokátní kanceláři pro maximální bezpečnost transakce. Díky mému přístupu a vědomostem získáte nejvyšší možnou cenu za vaši nemovitost a ušetříte čas i energii, kterou můžete věnovat své rodině, zájmům a práci.

Nečekejte déle a zavolejte mi pro nezávaznou konzultaci! Rád se s vámi setkám, abychom společně našli to nejlepší řešení pro vaše bydlení. S Filipem Mlčochem, realitním makléřem, který pracuje pro vás, dosáhnete svých snů o ideálním bydlení rychleji a bez stresu.


MLČOCH reality, partner Justo